Tutaj zawsze profesjonalnie

348 PRODUKTÓW NA STRONIE

USŁUGA

ROZKŁAD TEMPERATURY

• specjalistyczne przyrządy
• świadectwo zgodności
• 5 lub 8 punktów pomiarowych

ARTYKUŁ

Bezpieczeństwo pacjentów a wybór odpowiedniego sprzętu pomiarowego

artykuł
prezentacja

o firmie

Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opinią naszych Kontrahentów.

Certyfikaty

O firmie

     Jesteśmy polską firmą handlową.

     Działamy w oparciu o ponad 25 letnie doświadczenie marketingowe i techniczne zdobyte w branży związanej z produkcją profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej.
     Jako firma APG - INNOWACJE rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku. Prowadzimy dystrybucję aparatury do pomiaru, kontroli i rejestracji różnych wielkości fizycznych, chemicznych, elektrycznych. Polecamy przyrządy kontrolno-pomiarowe polskich producentów oraz firm zagranicznych. Prezentowany przez nas sprzęt stanowi wsparcie techniczne dla przemysłu, administracji i instytucji.
     Jako firma dystrybucyjna dokładnie obserwujemy rynek pod względem pojawiających się na nim innowacyjnych rozwiązań aparatury kontrolno-pomiarowej. Nowości produktowe włączamy do naszej oferty tak, by zawsze móc zaoferować naszym Klientom jak najszersze możliwości wyboru odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Systematycznie poszerzamy asortyment o sprawdzone na rynku urządzenia spełniające standardy metrologiczne i jakościowe.

     Jaka jest nasza siła przetargowa?


     Konsekwentnym i efektywnym działaniem na rynku, firma APG-INNOWACJE buduje wizerunek solidnego i godnego zaufania partnera. Z naszej oferty i usług korzysta już ponad tysiąc firm i instytucji.

     Jako firma handlowa jesteśmy otwarci na propozycje współpracy ze strony polskich i zagranicznych producentów aparatury kontrolno-pomiarowej. Chętnie podejmiemy się promocji i sprzedaży Państwa produktów. Poprzez swoje kontakty, doświadczenie, specjalizację i skalę działania zadbamy o profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe.

     Klientów zapraszamy do składania zapytań ofertowych i do dokonywania zakupów aparatury kontrolno-pomiarowej oferowanej przez naszą firmę.

Partnerzy

 

APG-INNOWACJE
Jolanta Góralczyk


ul. Mikołowska 29
41-400 Mysłowice

tel.: 32 317 31 13
       502 430 657
fax: 32 317 31 13

biuro@apg-innowacje.pl

 

Ważne
Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne prezentowanych w naszym serwisie produktów były zgodne z rzeczywistością. Mogą jednak zdarzyć się nieprzewidziane błędy, które staramy się natychmiast weryfikować po sugestiach osób zainteresowanych.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki po stronie Użytkownika oznacza zgodę na ich użycie.
Więcej informacji w Polityce Cookies.

Copyright © 2008-2018 APG-INNOWACJE

mapa strony